VEVOR VEVOR 41" Ρυθμιζόμενες Βάσεις Ηλιακών Πάνελ 0-90° KDJSJJ41IN00A6GZ7V0
Κωδικός προϊόντος : KDJSJJ41IN00A6GZ7V0 ID : 50119
Άμεσα Διαθέσιμο
Σύντομη περιγραφή
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Υψηλή Σταθερότητα Φορτίου
  • Ρύθμιση 0-90°
  • Ευρεία Εφαρμογή
  • Στιβαρή και Ανθεκτική Υποστήριξη
  • Ευέλικτη και Ρυθμιζόμενη Γωνία
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR 41" Ρυθμιζόμενες Βάσεις Ηλιακών Πάνελ 0-90° KDJSJJ41IN00A6GZ7V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Βάσεις Στήριξης Ηλιακών Πάνελ VEVOR 41 ιντσών
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Υψηλή Σταθερότητα Φόρτωσης
  • Ρύθμιση 0-90°
  • Ευρεία Εφαρμογή
Αριθμός Μοντέλου: SF-SS-SKU1
Μέγιστη Ικανότητα Φόρτωσης: 265 lbs / 120 kg
Βάρος Προϊόντος: 5 lbs / 2.3 kg
Διαστάσεις Προϊόντος: 41 x 41 x 21.5 in / 1040 x 1040 x 545 mm