VEVOR VEVOR 48V 2000W Ηλεκτρικό Κιτ BLDC Μοτέρ με Αναβαθμισμένο Ελεγκτή Ταχύτητας ZLWSDJTJ200013XYAV9
Κωδικός προϊόντος : ZLWSDJTJ200013XYAV9 ID : 65516
Σύντομη περιγραφή
  • Αναβαθμισμένος ελεγκτής ταχύτητας
  • 100% καθαρός χαλκός κινητήρας
  • Διπλής κατεύθυνσης έλεγχος (CW/CCW)
  • Ταχύτητα Χωρίς Φορτίο: 5600 RPM
  • Ικανότητα Φορτίου: ≤ 330.7 lbs / 150 kg
  • Ονομαστική Ισχύς: 2000W
VEVOR 48V 2000W Ηλεκτρικό Κιτ BLDC Μοτέρ με Αναβαθμισμένο Ελεγκτή Ταχύτητας ZLWSDJTJ200013XYAV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 48V 2000W Ηλεκτρικό Κιτ Μοτέρ VEVOR 48V 2000W Ηλεκτρικό Κιτ Μοτέρ Brushless DC Νιώστε την Ταχύτητα
Νέας Γενιάς Ελεγκτής
100% Καθαρός Χαλκός
Διπλής Κατεύθυνσης Έλεγχος
Αποδοτική Απόδοση
  • Θόρυβος: 70 dB
  • Αριθμός Μοντέλου: JZ48V2000W
  • Βάρος Προϊόντος: 12.1 lbs / 5.5 kg
  • Ονομαστική Ισχύς: 2000W
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 5.3 x 4.2 x 4.4 ίντσες / 134 x 107 x 112 mm