VEVOR VEVOR 650MM Χειροκίνητη Μηχανή Ψυχρής Πλαστικοποίησης LBS650SDLBJ000001V0
Κωδικός προϊόντος : LBS650SDLBJ000001V0 ID : 46528
Σύντομη περιγραφή
  • Μέγιστο Πλάτος Πλαστικοποίησης: 25.5" (648 mm)
  • Μέγιστο Πάχος Πλαστικοποίησης: 1.38" (35 mm)
  • Διάμετρος Κυλίνδρου: 2.6" (65 mm)
  • Υλικό Κυλίνδρου: Σιλικόνη
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ×Π×Υ): 83 x 41 x 25 cm / 32.7 x 16.1 x 9.8 in
  • Υλικό Πλαισίου: Σίδηρος
VEVOR 650MM Χειροκίνητη Μηχανή Ψυχρής Πλαστικοποίησης LBS650SDLBJ000001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 25.5" (650MM) Χειροκίνητη Μηχανή Ψυχρής Επικάλυψης
Ιδανική για Βινύλιο, Φωτογραφίες και Φιλμ
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Μαλακοί Καουτσούκ Κύλινδροι: Εξασφαλίζουν ομοιόμορφη επικάλυψη.
  • Στιβαρή Κατασκευή: Κατασκευασμένη από ανθεκτικό σίδερο για μακροχρόνια χρήση.
  • Σχεδιασμός Ρυθμιζόμενου Βραχίονα: Προσαρμόζεται εύκολα για διαφορετικά πάχη υλικών.
  • Πτυσσόμενο Τραπέζι: Εξοικονομεί χώρο όταν δεν χρησιμοποιείται.
  • Απλή Χειροκίνητη Λειτουργία: Εύκολη στη χρήση χωρίς την ανάγκη ηλεκτρικής ενέργειας.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Κατάλληλη για διάφορες χρήσεις, από επαγγελματικές έως οικιακές.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Αριθμός Μοντέλου: LBS650
  • Υλικό Κυλίνδρου: Σιλικόνη
  • Βάρος Προϊόντος: 12.2 kg / 26.9 lbs
  • Υλικό Πλαισίου: Σίδερο
  • Πάχος Κυλίνδρου: 8 mm