VEVOR VEVOR 6U Επιτοίχια Βάση Δικτύου 14" 50lbs WLJJ6U14YC007I4RXV0
Κωδικός προϊόντος : WLJJ6U14YC007I4RXV0 ID : 45663
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 645 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Εξαιρετικός Αερισμός
  • Επιπλέον Προστασία
  • Σταθερή Υποστήριξη
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Προ-συναρμολογημένο Ράφι
  • Πολυχρηστική Χρήση
VEVOR 6U Επιτοίχια Βάση Δικτύου 14" 50lbs WLJJ6U14YC007I4RXV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 6U Επιτοίχια Δικτυακή Ράγα 14 in/355.6 mm Βάθος
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Εξαιρετικός Αερισμός: Διατηρεί τον εξοπλισμό σας δροσερό και λειτουργικό.
  • Επιπλέον Προστασία: Προστατεύει τον εξοπλισμό σας από σκόνη και ζημιές.
  • Σταθερή Υποστήριξη: Κατασκευασμένη από υψηλής ποιότητας υλικό Q235 για μέγιστη αντοχή.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Προσφέρεται προ-συναρμολογημένη για άμεση χρήση.
  • Πολυχρηστική Χρήση: Ιδανική για διάφορες εφαρμογές σε επαγγελματικούς και οικιακούς χώρους.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Κύριο Υλικό: Q235
  • Φορτίο Στήριξης: 50 lbs/22.68 kg
  • Συνολικές Διαστάσεις (Μ x Π x Υ): 19.7 x 14 x 10.6 in/500 x 350 x 270 mm
  • Αριθμός Μοντέλου: SPT-404-06
  • Πλάτος Στήριξης: 19 in/482.6 mm