Κωδικός προϊόντος : WLJJGHBL6U1556GI7V0 ID : 45616
Σύντομη περιγραφή
  • Σταθερή Δομή Πλαισίου: Κατασκευασμένο με ανθεκτικά υλικά για να παρέχει σταθερότητα και αντοχή.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Σχεδιασμένο για γρήγορη και απλή εγκατάσταση στον τοίχο ή στο έδαφος.
  • Εύκολη Καλωδίωση: Παρέχει άνετη πρόσβαση για την οργάνωση και τη διαχείριση των καλωδίων.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για χρήση με εξοπλισμό IT και συσκευές A/V σε διάφορα περιβάλλοντα.
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 6U Επιτοίχιο Δίκτυο Server Cabinet
Επιστημονικός Σχεδιασμός Ψύξης
Σταθερή Δομή Πλαισίου
Ασφαλές Κλείδωμα Πόρτας
Εύκολη Εγκατάσταση
Εύκολη Διευθέτηση Καλωδίων
Ευρεία Εφαρμογή
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Αριθμός Μοντέλου: W26406
  • Ύψος: 6U
  • Πρότυπο Πλάτος Εγκατάστασης: 19 in
  • Καθαρό Βάρος: 31.9 lbs / 14.45 kg
  • Βάθος: 15.5 in
  • Φορτίο Επιτοίχιας Τοποθέτησης: 100 lbs
  • Φορτίο Εδάφους: 200 lbs
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 13.8 x 17.8 x 23.6 in / 350 x 450 x 600 mm