VEVOR VEVOR 750MM Χειροκίνητη Κρύα Πλαστικοποιητική Μηχανή 29.5" LBS750SDLBJ000001V0
Κωδικός προϊόντος : LBS750SDLBJ000001V0 ID : 46527
Σύντομη περιγραφή
  • Μέγιστο Πλάτος Πλαστικοποίησης: 29.5" (750 mm)
  • Μέγιστο Πάχος Πλαστικοποίησης: 1.38" (35 mm)
  • Διάμετρος Κυλίνδρου: 2.6" (65 mm)
  • Υλικό Κυλίνδρου: Σιλικόνη
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ×Π×Υ): 93 x 41 x 25 cm
  • Βάρος Προϊόντος: 14.2 kg
VEVOR 750MM Χειροκίνητη Κρύα Πλαστικοποιητική Μηχανή 29.5" LBS750SDLBJ000001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 29.5" (750MM) Χειροκίνητη Μηχανή Ψυχρής Πλαστικοποίησης
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Μαλακοί Καουτσούκ Κύλινδροι: Εξασφαλίζουν ομοιόμορφη και ασφαλή πλαστικοποίηση.
  • Στιβαρή Κατασκευή: Κατασκευασμένη από ανθεκτικό σίδερο για μακροχρόνια χρήση.
  • Πτυσσόμενο Τραπέζι: Εύκολη αποθήκευση και μεταφορά.
  • Απλή Χειροκίνητη Λειτουργία: Δεν απαιτείται ηλεκτρικό ρεύμα.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Υλικό Κυλίνδρου: Σιλικόνη
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ×Π×Υ): 93 x 41 x 25 cm / 36.6 x 16.1 x 9.8 in
  • Βάρος Προϊόντος: 14.2 kg / 31.3 lbs
  • Πάχος Κυλίνδρου: 8 mm