Κωδικός προϊόντος : CZQGJ800MMSDJGLJ1V0 ID : 42058
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 759 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ακριβής Τοποθέτηση με Λέιζερ
  • Τροχός Κοπής από Σκληρό Κράμα
  • Στιβαρά Πόδια Υποστήριξης
  • Μη Ολισθηρή Εργονομική Λαβή
  • Ρυθμιζόμενη Κλίμακα Ολίσθησης
  • Ευρεία Εφαρμογή
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Τοποθέτηση Λέιζερ: Εξασφαλίζει ακριβή κοπή με τη βοήθεια υπέρυθρης ακτίνας.
  • Κοπή με Σκληρό Κράμα: Ο τροχός κοπής από σκληρό κράμα προσφέρει αντοχή και μακροχρόνια χρήση.
  • Σταθερή Υποστήριξη: Τα στιβαρά πόδια υποστήριξης παρέχουν σταθερότητα κατά τη χρήση.
  • Εργονομική Λαβή: Η αντιολισθητική λαβή εξασφαλίζει άνεση και έλεγχο.
  • Ρυθμιζόμενη Κλίμακα Ολίσθησης: Προσαρμόζεται εύκολα για διαφορετικά μεγέθη κοπής.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Οδηγός Ράγας: Μονή Ράγα
  • Διαστάσεις Αντικειμένου: 40.9" x 20.1" x 8.9" / 103 x 51 x 22.6 cm
  • Υλικό: Αλουμίνιο
  • Ελάχιστο Πλάτος Κοπής: 1.38" / 35 mm
  • Μέγιστο Μήκος Κοπής: 31" / 800 mm
  • Εύρος Πάχους Κοπής: 0.24" - 0.59" / 6 mm - 15 mm