Κωδικός προϊόντος : WLJJGHBL9U1552RC3V0 ID : 45614
Σύντομη περιγραφή
  • Επιστημονικός Σχεδιασμός Ψύξης: Βελτιστοποιημένος για αποτελεσματική διαχείριση θερμότητας.
  • Σταθερή Δομή Πλαισίου: Ανθεκτική κατασκευή για μακροχρόνια χρήση.
  • Ασφαλές Κλείδωμα Πόρτας: Παρέχει προστασία για τον εξοπλισμό σας.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Απλή διαδικασία τοποθέτησης για γρήγορη χρήση.
  • Εύκολη Καλωδίωση: Σχεδιασμένο για άνετη διαχείριση καλωδίων.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για IT εξοπλισμό και συσκευές A/V.
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 9U Επιτοίχιο Δίκτυο Ερμάριο Διακομιστή
Επιστημονικός Σχεδιασμός Ψύξης
Σταθερή Δομή Πλαισίου
Ασφαλές Κλείδωμα Πόρτας
Εύκολη Εγκατάσταση
Εύκολη Διευθέτηση Καλωδίων
Ευρεία Εφαρμογή
Χρώμα: Μαύρο
Αριθμός Μοντέλου: W26409
Ύψος: 9U
Πρότυπο Πλάτος Εγκατάστασης: 19 in
Καθαρό Βάρος: 39.2 lbs / 17.76 kg
Βάθος: 15.5 in
Διαστάσεις Προϊόντος: 19.7 x 17.7 x 23.6 in / 500 x 450 x 600 mm