VEVOR VEVOR CNC 3018 Pro 500mW Μηχανή Χάραξης με Offline Controller για Πλαστικό, Ακρυλικό, PVC, Ξύλο DKJ3018PRO500MW01V2
Κωδικός προϊόντος : DKJ3018PRO500MW01V2 ID : 45804
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρή Λέιζερ Μονάδα & Κινητήρας Άξονα
  • Μεγάλη Περιοχή Εργασίας
  • Λειτουργική Πλακέτα Ελέγχου
  • Εξαιρετική Ποιότητα
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Ευρεία Εφαρμογή
VEVOR CNC 3018 Pro 500mW Μηχανή Χάραξης με Offline Controller για Πλαστικό, Ακρυλικό, PVC, Ξύλο DKJ3018PRO500MW01V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR CNC 3018 Pro 500mW - Μηχανή Χάραξης & Κοπής
Ανακαλύψτε την VEVOR CNC 3018 Pro, μια προηγμένη μηχανή χάραξης και κοπής με λέιζερ 500mW και έλεγχο GRBL. Ιδανική για χάραξη και κοπή σε πλαστικό, ακρυλικό, PVC και ξύλο.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Λέιζερ & Κινητήρας: Περιλαμβάνει λέιζερ 500mW και κινητήρα άξονα για ευέλικτη χρήση.
  • Μεγάλη Επιφάνεια Εργασίας: Αποτελεσματική επιφάνεια εργασίας 300 x 180 x 45 mm για ποικιλία έργων.
  • Λειτουργική Πλακέτα Ελέγχου: Εύκολος έλεγχος μέσω λογισμικού GRBL.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Σχεδιασμένη για γρήγορη και απλή συναρμολόγηση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανική για χάραξη και κοπή σε διάφορα υλικά.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Ταχύτητα Άξονα: 10,000 rpm
  • Λογισμικό Ελέγχου: GRBL Control
  • Επιφάνεια Εργασίας (X x Y x Z): 300 x 180 x 45 mm
  • Ισχύς Εισόδου: DC 24V 5A
  • Διάμετρος Κόπτη: 3.175 mm
  • Διαστάσεις Αντικειμένου: 400 x 300 x 240 mm
  • Υλικά Κατασκευής: Προφίλ Αλουμινίου & Βακελίτης
  • Μονάδες Οδήγησης: Βίδες από Ανοξείδωτο Ατσάλι T8
  • Μοντέλο: VG-S3018 Pro
  • Βηματικός Κινητήρας: Μέγεθος 42, 12V; Ροπή: 0.25 N/m