Κωδικός προϊόντος : QDJPDQ70OS0092K2VV0 ID : 45422
Σύντομη περιγραφή
  • Υψηλή Χωρητικότητα Φόρτωσης
  • Ενισχυμένα Χαρακτηριστικά Ασφαλείας
  • Συμπαγές και Ελαφρύ
  • Ανθεκτικό και Αξιόπιστο
  • Πολλαπλές Εφαρμογές
  • Απλοποιημένη Λειτουργία
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR MCN70 Πνευματικό Καρφωτικό Συσκευής Σπειροειδούς Καρφιού
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Ενισχυμένα Χαρακτηριστικά Ασφαλείας: Σχεδιασμένο με γνώμονα την ασφάλεια του χρήστη.
  • Συμπαγές και Ελαφρύ: Εύκολο στη μεταφορά και χρήση, χωρίς να κουράζει τον χρήστη.
  • Πολλαπλές Εφαρμογές: Ιδανικό για διάφορες εργασίες τοποθέτησης επενδύσεων.
  • Απλοποιημένη Λειτουργία: Εύκολο στη χρήση με ελάχιστη συντήρηση.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Συμβατή Ελάχιστη Διάμετρος Στελέχους: 2.3 mm
  • Συμβατοί Τύποι Καρφιών: Σπειροειδή Καρφιά με Σύρμα
  • Ρύθμιση Βάθους: Όχι
  • Μέγιστο Μήκος Συνδετήρα: 2-3/4 in / 70 mm
  • Υλικό: Αλουμίνιο, Πλαστικό, Χάλυβας
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 13.39 x 12.60 x 5.12 in / 340 x 320 x 130 mm
  • Ελάχιστο Μήκος Συνδετήρα: 1-3/4 in / 45 mm
  • Διάμετρος Κεφαλής Καρφιού: Φ5.5 - Φ7 mm
  • Πίεση Εργασίας: 70 - 120 PSI
  • Είσοδος Αέρα: 1/4"
  • Αριθμός Μοντέλου: MCN70
  • Βάρος Προϊόντος: 8.47 lbs / 3.84 kg
  • Συμβατή Μέγιστη Διάμετρος Στελέχους: 2.9 mm
  • Συμβατή Απόσταση Καρφιών: 7.8 mm