VEVOR VEVOR Αλουμινένια Ανεμογλυπτά 1270 mm με Βαθύ Ήχο για Εξωτερικό Χώρο JSFLHS50INCH7Q7SMV0
Κωδικός προϊόντος : JSFLHS50INCH7Q7SMV0 ID : 48215
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 881 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Υπέροχοι Ήχοι
  • Εξαιρετική Ποιότητα
  • Ιδανικό Δώρο
  • Διακοσμητικό Χαρακτηριστικό
  • Προσωποποιημένες Ευχές
  • Τόνος: A, Μήκος: 50"/1270 mm
VEVOR Αλουμινένια Ανεμογλυπτά 1270 mm με Βαθύ Ήχο για Εξωτερικό Χώρο JSFLHS50INCH7Q7SMV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Ανεμογλυφίδες για Εξωτερικό Χώρο 1270 mm Αλουμινίου Μνημειακές Ανεμογλυφίδες Βαθιάς Τόνης
Εμπειρία Χρήστη:
  • Υπέροχοι Ήχοι
  • Εξαιρετική Ποιότητα
  • Ιδανικό Δώρο
  • Διακοσμητικό Στοιχείο
  • Προσωπικές Ευχές
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Τόνος: A
  • Μήκος: 50"/1270 mm
  • Χρώμα: Χάλκινη Απόχρωση
  • Αριθμός Μοντέλου: M22087
  • Υλικό: Αλουμίνιο, Σίδηρος, Πλαστικά
  • Καθαρό Βάρος: 9.52 lb/4.32 kg
  • Αλουμινένιοι Σωλήνες: 6 τεμάχια
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 50 x ?5.5"/1270 x ?140 mm