VEVOR VEVOR Αλουμινένιες Ράμπες 120cm 880kg (Σετ 2) LJSL472X85INA1TAOV0
Κωδικός προϊόντος : LJSL472X85INA1TAOV0 ID : 47452
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 973 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 47.2" x 8.5" x 1.7" / 1200 x 215 x 42 mm
  • Μέγιστη Ικανότητα Φόρτωσης: 880 lbs / 399.2 kg
  • Υλικό Κατασκευής: Κράμα Αλουμινίου Υψηλής Αντοχής
  • Σχεδιασμός Αντιολισθητικής Διάτρησης: Ναι
  • Εξαιρετική Τεχνική Συγκόλλησης: Ναι
  • Ελάχιστο Ύψος Υπηρεσίας: 11.8" / 300 mm
VEVOR Αλουμινένιες Ράμπες 120cm 880kg (Σετ 2) LJSL472X85INA1TAOV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Ράμπες Αλουμινίου 47.2" x 8.5" με Χωρητικότητα 880 Λίβρες - Σετ 2 Τεμαχίων
Ιδανικές Ράμπες για Σκάλες
  • Κατασκευή από Υψηλής Αντοχής Κράμα Αλουμινίου
  • Σχεδιασμός με Αντιολισθητικές Οπές
  • Σταθερές και Ανθεκτικές
  • Πολλαπλές Εφαρμογές
  • Εξαιρετική Τεχνική Συγκόλλησης
Μοντέλο: GJ0058
Βάρος Προϊόντος: 11.7 λίβρες / 5.3 kg ± 3%
Μέγιστη Χωρητικότητα Φόρτωσης: 880 λίβρες / 399.2 kg
Ποσότητα: 2 Τεμάχια
Πάχος Τοιχώματος: 0.1" / 3 mm