VEVOR VEVOR Αλουμινένιες Ράμπες 72" x 15" 6000 LBS (Σετ 2) LJSL72X15INCLGW41V0
Κωδικός προϊόντος : LJSL72X15INCLGW41V0 ID : 47447
Σύντομη περιγραφή
  • Μοντέλο: NY6073
  • Βάρος Προϊόντος: 49.6 lbs / 22.5 kg ±2%
  • Μέγιστη Ικανότητα Φόρτωσης: 6000 lbs / 2721.6 kg
  • Ποσότητα: 2
  • Ελάχιστο Ύψος Υπηρεσίας: 19.7" / 500 mm
  • Κύριο Υλικό: Κράμα Αλουμινίου
VEVOR Αλουμινένιες Ράμπες 72" x 15" 6000 LBS (Σετ 2) LJSL72X15INCLGW41V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 72" x 15" Αλουμινένιες Ράμπες Φόρτωσης 6000 Λίβρες Χωρητικότητα - Σετ 2 Τεμαχίων
Βαρέως Τύπου Μακριές Ράμπες Φόρτωσης
  • Κατασκευή Υψηλής Αντοχής από Κράμα Αλουμινίου
  • Αντιολισθητικές Ράβδοι για Ασφαλή Χρήση
  • Σταθερές και Ανθεκτικές
  • Ελαφριές και Εύκολες στη Χρήση
  • Προστασία Χεριών κατά τη Χρήση
Μοντέλο: NY6073
Ποσότητα: 2 Τεμάχια
Κύριο Υλικό: Κράμα Αλουμινίου
Διαστάσεις Προϊόντος: 72.0" x 15.0" x 2.5" / 1830 x 380 x 63 mm