VEVOR VEVOR Αλουμινένιο Γαλλικό Κλειδί 14" με Αυτόματη Ρύθμιση Σιαγόνας 60CRV GQBS14INCHZG5HXBPV0
Κωδικός προϊόντος : GQBS14INCHZG5HXBPV0 ID : 42152
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 359 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Αυτόματη Ρύθμιση Σιαγόνων
  • Ελαφρύς Σχεδιασμός
  • Στιβαρή και Ανθεκτική Κατασκευή
  • Άνετη Λαβή
  • Ευρεία Εφαρμογή
  • Κατάλληλο για Στενούς Χώρους
VEVOR Αλουμινένιο Γαλλικό Κλειδί 14" με Αυτόματη Ρύθμιση Σιαγόνας 60CRV GQBS14INCHZG5HXBPV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Αλουμινένιο Ισιοκλειδί 14" με Αυτόματη Ρύθμιση Σιαγόνων
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Αυτόματη Ρύθμιση Σιαγόνων: Εύκολη και γρήγορη προσαρμογή για διάφορα μεγέθη σωλήνων.
  • Ελαφρύς Σχεδιασμός: Κατασκευασμένο από αλουμίνιο, προσφέρει άνεση στη χρήση χωρίς να κουράζει.
  • Στιβαρό και Ανθεκτικό: Υλικά 60CrV και κράμα αλουμινίου για μακροχρόνια χρήση.
  • Άνετη Λαβή: Εργονομική σχεδίαση για άνετη και ασφαλή χρήση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για διάφορες εργασίες σε στενούς χώρους.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Συνολικό Μήκος: 14" / 355.6 mm
  • Καθαρό Βάρος (Συμπεριλαμβανομένων Όλων των Αξεσουάρ): 2.2 lbs / 0.98 kg
  • Αριθμός Μοντέλου: TD0520 14"
  • Ικανότητα Σιαγόνων: Φ0.7"-Φ1.9" / Φ17 mm-Φ48 mm