VEVOR VEVOR Ανακλαστικοί Οδηγοί Δρόμου 20Τμχ 48 ιντσών για Χιόνι CDBG48INCHCSWTNL7001V0
Κωδικός προϊόντος : CDBG48INCHCSWTNL7001V0 ID : 77920
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 349 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
html
  • Υψηλή Ευκαμψία
  • Αιχμηρή Άκρη για Εύκολη Τοποθέτηση
  • Στιβαρή & Ανθεκτική Κατασκευή
  • Ανθεκτικότητα στις Καιρικές Συνθήκες
  • Στοχαστικός Σχεδιασμός
  • Ελαφριά & Βολική Μεταφορά
    VEVOR Ανακλαστικοί Οδηγοί Δρόμου 20Τμχ 48 ιντσών για Χιόνι CDBG48INCHCSWTNL7001V0
    Δες περισσότερα για την εταιρεία
    VEVOR 20Pcs Αντανακλαστικοί Οδηγοί Δρόμου VEVOR 20Pcs Αντανακλαστικοί Οδηγοί Δρόμου 1/4" Διάμ. 48" Χειμερινοί Στύλοι
    • Εξαιρετικά Ευέλικτοι
    • Αιχμηρή Άκρη
    • Ανθεκτική απόδοση σε καιρικές συνθήκες
    • Προσεγμένος Σχεδιασμός
    • Ελαφρείς & Εύκολοι στη Χρήση
    Τεχνικά Χαρακτηριστικά
    Υλικό Άκρης: PE
    Διάμετρος Ράβδου: 0.25 ίντσες (1/4 ίντσα) (ø6.35mm)
    Χρώμα: Πορτοκαλί
    Μέγεθος Καπέλου Ράβδου: Φ8 × 20 mm / Φ0.31 × 0.79 ίντσες
    Εσωτερική Δομή Ράβδου: Κενή
    Υλικό Καπέλου Ράβδου: PE
    Υλικό Αντανακλαστικών Ταινιών: Ακρυλικό
    Υλικό Καρυδιού Δράπανου: Κράμα Ατσαλιού, Σώμα Χρωμιωμένου Ατσαλιού
    Μοντέλο Προϊόντος: HX201
    Μήκος Αντανακλαστικής Ταινίας (Καθεμία): 5.1 ίντσες (130mm)
    Μέγεθος Ράβδου: Φ6.35 × 1200 mm / Φ0.25 × 47.24 ίντσες
    Συσκευασία: 20 τεμάχια
    Περιλαμβάνει Καπάκι: Ναι (περιλαμβάνει δράπανο και γάντια)
    Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): Φ8 × 1220 mm / Φ0.31 × 48.03 ίντσες
    Υλικό Ράβδου: Αλκαλίμαυρη Φιμπεργκλας + Ακόρεστη Ρητίνη
    Αριθμός Αντανακλαστικών Ταινιών: 2 τμήματα
    Καθαρό Βάρος: 1.15 kg (2.54 lbs)
    Μέγεθος Καρυδιού Δράπανου: Φ8 × 300 mm / Φ0.31 × 11.81 ίντσες
    Πλάτος Αντανακλαστικών Ταινιών: 130 mm / 5.12 ίντσες
    Μέγεθος Ταινίας Άκρης: Φ8 × 40 mm / Φ0.31 × 1.57 ίντσες