VEVOR VEVOR Ανεμιστήρας Οροφής 72" Ξύλινη Λεπίδα Χωρίς Φως με Τηλεχειριστήριο Αντίστροφη Λειτουργία Καρυδιά WDDS72INCHSMY9AJ6V7
Κωδικός προϊόντος : WDDS72INCHSMY9AJ6V7 ID : 65371
Σύντομη περιγραφή
  • Αριθμός Μοντέλου: FR25051NL-72"DB
  • Μέγιστη Ικανότητα Ροής Αέρα: 10000 CFM
  • Αριθμός Ταχυτήτων: 6
  • Επίπεδο Θορύβου: ≤50 dB
  • Μέγιστη Ταχύτητα Περιστροφής: 135 RPM
  • Ισχύς: 30 W
VEVOR Ανεμιστήρας Οροφής 72" Ξύλινη Λεπίδα Χωρίς Φως με Τηλεχειριστήριο Αντίστροφη Λειτουργία Καρυδιά WDDS72INCHSMY9AJ6V7
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 72" Ξύλινος Ανεμιστήρας Οροφής VEVOR 72" Ξύλινος Ανεμιστήρας Οροφής Χωρίς Φως
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Διαστάσεις Προϊόντος (10-ιντσος Σωλήνας): Ø70.87 x 16.09" / Ø1800 x 408.6 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος (20-ιντσος Σωλήνας): Ø70.87 x 26.09" / Ø1800 x 662.8 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος (6-ιντσος Σωλήνας): Ø70.87 x 12.09" / Ø1800 x 307.2 mm
  • Αριθμός Ταχυτήτων: 6
  • Κατευθύνσεις Αέρα: Προς τα πάνω, Προς τα κάτω
  • Επίπεδο Θορύβου: ≤50 dB
  • Αριθμός Πτερυγίων: 3
  • Καθαρό Βάρος: 13.89 lbs / 6.3 kg
  • Ισχύς: 30 W