VEVOR VEVOR Ανεμιστήρας Οροφής 72" Ξύλινη Λεπίδα Χωρίς Φως με Τηλεχειριστήριο Μαύρος WDDS72INCHSMJRTAEV7
Κωδικός προϊόντος : WDDS72INCHSMJRTAEV7 ID : 65399
Άμεσα Διαθέσιμο
Σύντομη περιγραφή
  • Διαστάσεις Προϊόντος: Ø70.87 x 16.09" / Ø1800 x 408.6 mm
  • Μέγιστη Ικανότητα Ροής Αέρα: 10000 CFM
  • Αριθμός Ταχυτήτων: 6
  • Κατευθύνσεις Αέρα: Προς τα πάνω, Προς τα κάτω
  • Επίπεδο Θορύβου: ≤50 dB
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Ανεμιστήρας Οροφής 72" Ξύλινη Λεπίδα Χωρίς Φως με Τηλεχειριστήριο Μαύρος WDDS72INCHSMJRTAEV7
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 72" Ξύλινος Ανεμιστήρας Οροφής VEVOR 72" Ξύλινος Ανεμιστήρας Οροφής Χωρίς Φως
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Διαστάσεις Προϊόντος (10-ιντσος Βραχίονας): Ø70.87 x 16.09" / Ø1800 x 408.6 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος (20-ιντσος Βραχίονας): Ø70.87 x 26.09" / Ø1800 x 662.8 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος (6-ιντσος Βραχίονας): Ø70.87 x 12.09" / Ø1800 x 307.2 mm
  • Αριθμός Ταχυτήτων: 6
  • Επίπεδο Θορύβου: ≤50 dB
  • Μέγιστη Ταχύτητα Περιστροφής: 135 RPM
  • Αριθμός Λεπίδων: 3
  • Καθαρό Βάρος: 13.89 lbs / 6.3 kg
  • Ισχύς: 30 W