VEVOR VEVOR Ανταλλακτικές Λεπίδες Κοπής Οπλισμού, 6 Τεμαχίων, Διπλής Όψης, 32mm, Από Ατσάλι CR12MoV, 40 x 30 x 15 mm GJQDJDP13D32KTW0S001V0
Κωδικός προϊόντος : GJQDJDP13D32KTW0S001V0 ID : 84326
  • Εύκολη Αντικατάσταση: Οι λεπίδες αλλάζουν γρήγορα και απλά.
  • Πλούσιο Σετ Εγκατάστασης: Περιλαμβάνει βίδες και ελατήρια για πλήρη συναρμολόγηση.
  • Ευρεία Χρήση: Ιδανικό για εφαρμογές με ράβδους οπλισμού έως 1-1/4 ίντσες (32mm) #10.
  • Ακριβής Κοπή: Επιτυγχάνει καθαρές και ακριβείς τομές κάθε φορά.
  • Εξαιρετικά Δυνατή Λεπίδα Κοπής: Η διπλής όψης ακμή παρέχει ανώτερη απόδοση.
  • Διαστάσεις Αντικειμένου (Μ x Π x Υ): 1.57 x 1.2 x 0.6 in / 40 x 30 x 15 mm
  • Αριθμός Μοντέλου Αντικειμένου: RC-32X
  • Ποσότητα: 3 Ζεύγη
  • Διάμετρος Οπής: 0.71 in / 18 mm
  • Καθαρό Βάρος: 1.87 lbs / 0.85 kg
  • Κύριο Υλικό: Cr12MoV
VEVOR Ανταλλακτικές Λεπίδες Κοπής Οπλισμού, 6 Τεμαχίων, Διπλής Όψης, 32mm, Από Ατσάλι CR12MoV, 40 x 30 x 15 mm GJQDJDP13D32KTW0S001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html Ανθεκτικά & Μακράς Διαρκείας
Άριστη Απόδοση
Εύκολη Αντικατάσταση
Υψηλή Συμβατότητα
  • Εύκολη Αντικατάσταση
  • Πλούσιο Σετ Εγκατάστασης
  • Ευρεία Εφαρμογή
  • Ακριβής Κοπή
  • Υπερκοφτερή Κόψη
Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 40 x 30 x 15 mm / 1.57 x 1.2 x 0.6 in
Αριθμός Μοντέλου: RC-32X
Ποσότητα: 3 Ζεύγη
Διάμετρος Οπής: 18 mm / 0.71 in