VEVOR VEVOR Αντιπαγωτική Εξωτερική Βρύση Κήπου 980mm με Σύνδεση G 3/4" και Εύκολη Σύζευξη Για Άρδευση TYXFSLSGG12YX1A19001V0
Κωδικός προϊόντος : TYXFSLSGG12YX1A19001V0 ID : 92411
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 759 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Αξιόπιστη Παροχή Νερού
  • Ετήσια Παροχή Νερού
  • Κατασκευασμένο για Διαρκή Χρήση
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Ευρεία Εφαρμογή
  • Ανθεκτική Λαβή
  • Μοναδικός Αντιπαγετικός Σχεδιασμός
VEVOR Αντιπαγωτική Εξωτερική Βρύση Κήπου 980mm με Σύνδεση G 3/4" και Εύκολη Σύζευξη Για Άρδευση TYXFSLSGG12YX1A19001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ανθεκτικό Σχέδιο: Κατασκευασμένη για να Διαρκεί
Εύκολη Εγκατάσταση
Ακριβής Έλεγχος Ροής Νερού
Αναβαθμισμένος Αντιπαγετικός Σχεδιασμός
Ακλόνητη Ροή Νερού
Η αντιπαγετική στρόφιγγα VEVOR διαθέτει συνολικό μήκος 3.22FT (980mm) και βάθος ταφής 12" για απόλυτη προστασία των σωλήνων από την παγωνιά. Ιδανική για άρδευση κήπου, πλύσιμο αυτοκινήτου, άρδευση φάρμας και φροντίδα χλοοτάπητα (δεν συνιστάται για πόση).
Λεπτομέρειες Προϊόντος
  • Μοντέλο Προϊόντος: SHYH01NL
  • Τύπος Βρυσών: Μοχλός Χειρισμού
  • Κύριο Υλικό: Χυτοσίδηρος + Χαλύβδινος Σωλήνας + Μπρούντζος
  • Καθαρό Βάρος: 9.24 lbs/4.19 kg
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 38.58 x 8.46 x 2.36 in/980 x 215 x 60 mm