VEVOR VEVOR Αντιπαγωτική Στήλη Νερού για Κήπο, 1895mm, Βάθος Ενταφιασμού 1219.2mm, Σύνδεση G 3/4" & Σύζευξη Λάστιχου, Χωρίς Μόλυβδο TYXFSLSGG48YFJXPL001V0
Κωδικός προϊόντος : TYXFSLSGG48YFJXPL001V0 ID : 92190
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 892 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Αξιόπιστη Παροχή Νερού
  • Παροχή Νερού Όλο το Χρόνο
  • Κατασκευή για Μακροχρόνια Χρήση
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Ευρεία Εφαρμογές
  • Ανθεκτική Χειρολαβή
  • Μοναδικός Σχεδιασμός Αντίστασης Παγετού με Βαλβίδα Παράκαμψης
VEVOR Αντιπαγωτική Στήλη Νερού για Κήπο, 1895mm, Βάθος Ενταφιασμού 1219.2mm, Σύνδεση G 3/4" & Σύζευξη Λάστιχου, Χωρίς Μόλυβδο TYXFSLSGG48YFJXPL001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ανθεκτική Βρυσάκι Κήπου Κατά του Παγετού Ανθεκτική Βρυσάκι Κήπου Κατά του Παγετού
Αδιάκοπη Ροή Νερού: Με συνολικό μήκος 1895mm και βάθος ταφής 48" (1219,2mm), προστατεύει αποτελεσματικά τους σωλήνες από τον παγετό. Ιδανικό για πότισμα κήπου, πλύσιμο αυτοκινήτου, άρδευση αγρού και φροντίδα γκαζόν.
Επιλέξτε το για αξιόπιστη παροχή νερού όλον το χρόνο!
Διαστάσεις: 74.61 x 8.46 x 2.36 in / 1895 x 215 x 60 mm
Βάθος Ταφής: 48 in / 1219.2 mm