VEVOR VEVOR Αντλία Διαφράγματος 12V 3.5GPM 13.25L/min με Διακόπτη Πίεσης 3-Θαλάμων 12VYYSB3Q35G3N0DNV9
Κωδικός προϊόντος : 12VYYSB3Q35G3N0DNV9 ID : 48196
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 550 Πόντους
  • Ασφαλής και Αξιόπιστη
  • Τυπικό Μέγεθος
  • Μέγιστη Ροή: 3.5 GPM / 13.25 L/min
VEVOR Αντλία Διαφράγματος 12V 3.5GPM 13.25L/min με Διακόπτη Πίεσης 3-Θαλάμων 12VYYSB3Q35G3N0DNV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Αντλία Διαφράγματος VEVOR 12V 3.5GPM 13.25L/min 3-Θαλάμων
  • Αντλία Νερού Πόσιμου Νερού 12V
  • Ασφαλής και Αξιόπιστη
Τάση: DC 12V
Αριθμός Μοντέλου Αντικειμένου: NMDP33-G35-50-12
Μέγιστη Πίεση: 50 PSI
Διάμετρος Εισόδου/Εξόδου: 1/2'' MNPT (Εξωτερική Διάμετρος 20.955 mm)
Διαστάσεις Προϊόντος: 8.15 x 5.43 x 4.92 in / 207 x 138 x 125 mm
Καθαρό Βάρος: 4.28 lbs / 1.94 kg
Ισχύς: 104W