VEVOR VEVOR Αντλία Μακερατέρ 1200W για Τουαλέτα και Νιπτήρα Υπογείου MTJZBXWG1200V1HGQV2
Κωδικός προϊόντος : MTJZBXWG1200V1HGQV2 ID : 71611
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρή Απόδοση
  • Υψηλή Ικανότητα Ανύψωσης
  • Προσαρμοστικότητα σε Ζεστό Νερό
  • Πολλαπλή Εφαρμογή
  • Πλήρη Αξεσουάρ
  • Αντιμικροβιακή & Έλεγχος Οσμών
VEVOR Αντλία Μακερατέρ 1200W για Τουαλέτα και Νιπτήρα Υπογείου MTJZBXWG1200V1HGQV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Αντλία Μακέρατορ 1200W VEVOR Αντλία Μακέρατορ 1200W - Ιδανική για Κάθε Χρήση
  • Ισχυρή Απόδοση: Απολαύστε την απόλυτη ισχύ με 1.6 HP/1200W.
  • Υψηλή Ανύψωση: Μέγιστη ανύψωση 33 ft/10 m για κάθε ανάγκη.
  • Προσαρμογή σε Ζεστό Νερό: Ιδανική για ζεστά νερά.
  • Πολλαπλές Εφαρμογές: Κατάλληλη για τουαλέτες, υπόγεια και νεροχύτες.
  • Πλήρη Αξεσουάρ: Όλα όσα χρειάζεστε περιλαμβάνονται.
  • Αντιμικροβιακή & Έλεγχος Οσμών: Διατηρεί το περιβάλλον καθαρό και φρέσκο.
Διαστάσεις: 440 x 190 x 310 mm
Διάμετρος Εισόδου: 89 mm/40 mm/40 mm/40 mm
Διάμετρος Εξόδου: 40 mm