VEVOR VEVOR Αντλία Πισίνας 1 HP, 15000 L/h 750W με Καλάθι Φίλτρου για Καθαρό Νερό Πισίνας, Είσοδος/Έξοδος 1.97" με 2 Σωλήνες Σύνδεσης. YBOCHCP75045NTEHDV2
Κωδικός προϊόντος : YBOCHCP75045NTEHDV2 ID : 61829
Σύντομη περιγραφή
  • Υψηλή Ροή
  • Ισχυρός Κινητήρας
  • Αφαιρούμενο Καλάθι Φίλτρου
  • Προστασία Ασφαλείας
  • Αθόρυβη Λειτουργία
  • Ευρεία Εφαρμογή
VEVOR Αντλία Πισίνας 1 HP, 15000 L/h 750W με Καλάθι Φίλτρου για Καθαρό Νερό Πισίνας, Είσοδος/Έξοδος 1.97" με 2 Σωλήνες Σύνδεσης. YBOCHCP75045NTEHDV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Αντλία Πισίνας 1 HP Αντλία Πισίνας 1 HP - Η Ιδανική Λύση για Καθαρό Νερό
Ανακαλύψτε την απόλυτη αντλία πισίνας που συνδυάζει ισχύ και απόδοση. Με ροή 15000 L/h και ισχύ 750W, αυτή η αντλία είναι σχεδιασμένη για να διατηρεί το νερό της πισίνας σας καθαρό και κρυστάλλινο.
Χαρακτηριστικά
  • Υψηλή Ροή: 15000 L/h (3959 GPH)
  • Ισχυρός Κινητήρας: 1 HP/750 W
  • Αφαιρούμενο Καλάθι Φίλτρου: Για εύκολη συντήρηση
  • Προστασία Ασφαλείας: Για ασφαλή λειτουργία
  • Αθόρυβη Λειτουργία: Για ήσυχη απόλαυση
  • Ευρεία Εφαρμογή: Κατάλληλη για κάθε τύπο πισίνας
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης: 47.6 ft/14.5 m
  • Ταχύτητα: 3450 RPM
  • Μέγιστη Θερμοκρασία: 122 ℉/50 ℃
  • Διάμετρος Εισόδου/Εξόδου: 1.97"/50 mm
  • Τάση: 230V/50Hz