VEVOR VEVOR Αντλία Υδροστατικής Πίεσης, Έως 25 bar, Δοχείο 3.2 Γαλόνια, Χειροκίνητο Κιτ Δοκιμής Πίεσης Νερού SYBBDDWC25BARPI7ZV0
Κωδικός προϊόντος : SYBBDDWC25BARPI7ZV0 ID : 45249
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 859 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Εύρος Πίεσης: 25 bar / 2.5 MPa
  • Σχεδιασμός Διπλής Βαλβίδας: Για καλύτερο έλεγχο και ασφάλεια
  • Εύκολη Λειτουργία: Απλή και αποτελεσματική χρήση
  • Ενισχυμένος Σωλήνας Δοκιμής: Για αντοχή και αξιοπιστία
  • Ευρεία Χρήση: Κατάλληλο για δοκιμές πίεσης σε αγωγούς
VEVOR Αντλία Υδροστατικής Πίεσης, Έως 25 bar, Δοχείο 3.2 Γαλόνια, Χειροκίνητο Κιτ Δοκιμής Πίεσης Νερού SYBBDDWC25BARPI7ZV0
Η VEVOR Αντλία Δοκιμής Υδροστατικής Πίεσης είναι ιδανική για δοκιμές πίεσης σε σωληνώσεις και υδραυλικά συστήματα. Με δυνατότητα δοκιμής έως 25 bar/2.5 MPa και δεξαμενή 3.2 γαλονιών, αυτή η αντλία προσφέρει αξιόπιστη και αποτελεσματική λειτουργία.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Εύκολη Λειτουργία: Χειροκίνητη αντλία για απλή χρήση
  • Ενισχυμένος Σωλήνας Δοκιμής: Μήκος 47" / 1.2 m
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Κατάλληλη για διάφορες εφαρμογές δοκιμής πίεσης
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Μοντέλο: SYB-25B
  • Σύνδεση: R 1/2"
  • Βάρος Προϊόντος: 17.6 lbs / 8 kg
  • Υλικά Κατασκευής: Χάλυβας, Αλουμίνιο, Χαλκός
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 19.3" x 6.3" x 6.7" / 49 x 16 x 17 cm