VEVOR VEVOR Αντλία Υδροστατικής Πίεσης, Έως 60 bar/860 psi, Δοχείο 3.2 Γαλόνια, Υδραυλικός Χειροκίνητος Ελεγκτής Πίεσης Νερού με Μετρητή Τριών Μονάδων & Σύνδεση R 1/2" για Δοκιμή Πίεσης Αγωγών SYBBDDWC60BARKSPIV0
Κωδικός προϊόντος : SYBBDDWC60BARKSPIV0 ID : 45251
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 914 Πόντους
  • Εύρος Πίεσης: 60 bar / 860 psi / 6 MPa
  • Σχεδιασμός Διπλής Βαλβίδας: Για βελτιωμένο έλεγχο και ασφάλεια
  • Εύκολη Λειτουργία: Χειροκίνητη αντλία για απλή χρήση
  • Παχύρρευστος Σωλήνας Δοκιμής: Για αντοχή και αξιοπιστία
  • Ευρεία Χρήση: Κατάλληλη για δοκιμές πίεσης σε αγωγούς και υγρά
VEVOR Αντλία Υδροστατικής Πίεσης, Έως 60 bar/860 psi, Δοχείο 3.2 Γαλόνια, Υδραυλικός Χειροκίνητος Ελεγκτής Πίεσης Νερού με Μετρητή Τριών Μονάδων & Σύνδεση R 1/2" για Δοκιμή Πίεσης Αγωγών SYBBDDWC60BARKSPIV0
Δοκιμάστε έως και 60 bar/860 psi με την αντλία δοκιμής υδροστατικής πίεσης VEVOR. Αυτή η χειροκίνητη υδραυλική αντλία διαθέτει δεξαμενή 3,2 γαλονιών και είναι ιδανική για δοκιμές πίεσης σε σωληνώσεις και υγρά.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Σχεδιασμός Διπλής Βαλβίδας: Για καλύτερο έλεγχο και ασφάλεια κατά τη διάρκεια της δοκιμής.
  • Εύκολη Λειτουργία: Χειροκίνητη λειτουργία που απαιτεί ελάχιστη προσπάθεια.
  • Ενισχυμένος Σωλήνας Δοκιμής: Μήκος 47" / 1,2 m για αντοχή και αξιοπιστία.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανικό για δοκιμές πίεσης σε διάφορες εφαρμογές.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Μοντέλο: SYB-60B
  • Μανόμετρο: Τριών μονάδων (psi/bar/MPa)
  • Ικανότητα Αναρρόφησης ανά Κτύπημα: 1.5 oz / 45 mL
  • Σύνδεση: R 1/2"
  • Βάρος Προϊόντος: 17.6 lbs / 8 kg
  • Υλικό Κατασκευής: Ατσάλι, Αλουμίνιο, Χαλκός
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 19.3" x 6.3" x 6.7" / 49 x 16 x 17 cm