VEVOR VEVOR Αντλία Υποβρύχια 750W Ανοξείδωτη 246ft 100L/min SJQSB1100W60K85DTV2
Κωδικός προϊόντος : SJQSB1100W60K85DTV2 ID : 65296
Σύντομη περιγραφή
  • Αξιόπιστη Απόδοση
  • Κατασκευασμένη για να Διαρκεί
  • Διήθηση από Ανοξείδωτο Χάλυβα
  • Πολλαπλές Εφαρμογές
  • Ισχυρός Κινητήρας
  • Τεχνικά Χαρακτηριστικά
VEVOR Αντλία Υποβρύχια 750W Ανοξείδωτη 246ft 100L/min SJQSB1100W60K85DTV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 750W Υποβρύχια Αντλία Βαθιού Πηγαδιού VEVOR 750W Υποβρύχια Αντλία Βαθιού Πηγαδιού Αξιόπιστη Απόδοση
Κατασκευασμένη για να Διαρκεί
Με ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα, αυτή η αντλία είναι σχεδιασμένη για μακροχρόνια χρήση.
Διήθηση από Ανοξείδωτο Χάλυβα
Η αντλία διαθέτει φίλτρο από ανοξείδωτο χάλυβα για καθαρό νερό.
Προειδοποίηση
Παρακαλούμε να ακολουθείτε τις οδηγίες χρήσης για ασφαλή λειτουργία.
Πολλαπλές Εφαρμογές
Ιδανική για διάφορες εφαρμογές, από οικιακή χρήση έως γεωργία.
Ισχυρός Κινητήρας
Εξοπλισμένη με ισχυρό κινητήρα για μέγιστη απόδοση.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Μέγιστο Ύψος: 246.06 ft / 75 m
  • Μέγιστη Ροή: 100 L/min
  • Τρόπος Ελέγχου: Ενσωματωμένος
  • Ισχύς Εξόδου: 750W
  • Ισχύς Εισόδου: 1100W
  • Συχνότητα Τάσης: AC 230V 50Hz
  • Αριθμός Μοντέλου: 4SDM4/10
  • Μέγεθος Εκροής: G1.25"
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 36.61 x 4.02 x 4.02 in / 930 x 102.4 x 102.4 mm