VEVOR VEVOR Αντλία Υποβρύχιας Γεώτρησης 550W από Ανοξείδωτο Ατσάλι, Βάθος 174ft, Ροή 100L/min SJQSB550W600Y7ZIJV2
Κωδικός προϊόντος : SJQSB550W600Y7ZIJV2 ID : 61940
Σύντομη περιγραφή
  • Αξιόπιστη Απόδοση
  • Κατασκευασμένο για Αντοχή
  • Ανοξείδωτο Δίχτυ Φιλτραρίσματος
  • Πολλαπλές Εφαρμογές
  • Με Εξωτερικό Κουτί Ελέγχου
  • Μέγιστο Ύψος: 53 m
VEVOR Αντλία Υποβρύχιας Γεώτρησης 550W από Ανοξείδωτο Ατσάλι, Βάθος 174ft, Ροή 100L/min SJQSB550W600Y7ZIJV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Αντλία Υποβρύχια Βαθιάς Γεώτρησης 550W Αντλία Υποβρύχια Βαθιάς Γεώτρησης 550W Αξιόπιστη Απόδοση
Κατασκευασμένη για να Διαρκεί
Ανοξείδωτο Δίχτυ Φιλτραρίσματος
Προειδοποίηση
Παρακαλούμε να ακολουθείτε τις οδηγίες χρήσης για ασφαλή και αποτελεσματική λειτουργία.
Πολλαπλές Εφαρμογές
Ιδανική για γεωτρήσεις, αγροτικές και οικιακές εφαρμογές, προσφέροντας ευελιξία και αξιοπιστία.
Με Εξωτερικό Κουτί Ελέγχου
Η αντλία συνοδεύεται από εξωτερικό κουτί ελέγχου για εύκολη και ασφαλή διαχείριση.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Μέγιστο Ύψος: 174.20 ft / 53 m
  • Μέγιστη Ροή: 100 L/min
  • Τρόπος Ελέγχου: Εξωτερικός
  • Ισχύς Εξόδου: 550W
  • Ισχύς Εισόδου: 910W
  • Συχνότητα Τάσης: AC 230V 50Hz
  • Μοντέλο: 3SDM4/13
  • Διάμετρος Εκροής: G1.25"
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 39.37 x 3.19 x 3.19 in / 1000 x 81 x 81mm