VEVOR VEVOR Αντλία Υποβρύχιας Γεώτρησης 550W από Ανοξείδωτο Ατσάλι, Βάθος 279ft, Ροή 65L/min SJQSB1100W403CHOEV2
Κωδικός προϊόντος : SJQSB1100W403CHOEV2 ID : 61945
Σύντομη περιγραφή
  • Αξιόπιστη Απόδοση
  • Κατασκευασμένο για Αντοχή
  • Ανοξείδωτο Δίχτυ Φιλτραρίσματος
  • Προειδοποίηση
  • Πολλαπλές Εφαρμογές
  • Με Εξωτερικό Κουτί Ελέγχου
VEVOR Αντλία Υποβρύχιας Γεώτρησης 550W από Ανοξείδωτο Ατσάλι, Βάθος 279ft, Ροή 65L/min SJQSB1100W403CHOEV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Αντλία Υποβρύχια Βαθιάς Γεώτρησης 550W Αντλία Υποβρύχια Βαθιάς Γεώτρησης 550W Αξιόπιστη Απόδοση
Κατασκευασμένη για να Διαρκεί
Προειδοποίηση
Πολυλειτουργικές Εφαρμογές
Ιδανική για γεωτρήσεις, κήπους, και άλλες εφαρμογές που απαιτούν αξιόπιστη άντληση νερού.
Με Εξωτερικό Πίνακα Ελέγχου
Η αντλία συνοδεύεται από εξωτερικό πίνακα ελέγχου για εύκολη και ασφαλή διαχείριση.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Μέγιστο Ύψος: 278.87 ft / 85 m
  • Μέγιστη Ροή: 65 L/min
  • Τρόπος Ελέγχου: Εξωτερικός
  • Ισχύς Εξόδου: 550W
  • Ισχύς Εισόδου: 1100W
  • Συχνότητα Τάσης: AC 230V 50Hz
  • Μοντέλο: 4SDM2/12
  • Διάμετρος Εκροής: G1.25"
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 34.25 x 4.02 x 4.02 in / 870 x 102.4 x 102.4 mm