VEVOR VEVOR Αυτοκόλλητη Μεμβράνη Προστασίας Δαπέδου 24" x 200' Μπλε για Αυτοκίνητα JYXBHMLS24YC0N190V0
Κωδικός προϊόντος : JYXBHMLS24YC0N190V0 ID : 42721
Άμεσα Διαθέσιμο
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 319 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Μεγάλη Περιοχή Κάλυψης
  • Δύο Μέθοδοι Εγκατάστασης
  • Εύκολη Τοποθέτηση
  • Πολλαπλές Επιλογές Μεγεθών
  • Ασφαλές και Άοσμο
  • Πάχος: 0.03'' / 0.075 mm
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Αυτοκόλλητη Μεμβράνη Προστασίας Δαπέδου 24" x 200' Μπλε για Αυτοκίνητα JYXBHMLS24YC0N190V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Προστατευτική Μεμβράνη Δαπέδου 24" x 200' Αυτοκόλλητη Προστασία Χαλιού Αυτοκινήτου PE Μπλε
Πεδίο Εφαρμογής
  • Ιδανική για χρήση σε αυτοκίνητα, σπίτια και επαγγελματικούς χώρους.
  • Προστατεύει από γρατζουνιές, λεκέδες και φθορές.
Μεγάλη Κάλυψη
Δύο Μέθοδοι Εγκατάστασης
Επιλέξτε ανάμεσα σε δύο εύκολες μεθόδους εγκατάστασης για να ταιριάξετε στις ανάγκες σας.
Εύκολη Τοποθέτηση
Πολλαπλές Επιλογές Μεγεθών
Διατίθεται σε διάφορα μεγέθη για να καλύψει κάθε σας ανάγκη.
Ασφαλής και Άοσμη
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Πάχος: 0.03'' / 0.075 mm
  • Μήκος: 200 ft / 60.96 m
  • Χρώμα: Μπλε
  • Μοντέλο: BL-W130-75B-20024
  • Υλικό: PE (Πολυαιθυλένιο)
  • Διαστάσεις Προϊόντος: φ4.53 x 24.21'' ±0.2'' / φ115 x 615 mm ±5mm