VEVOR VEVOR Αυτοκόλλητη Μεμβράνη Προστασίας Χαλιού 36" x 200' JYXBHMTM36YC4NTY6V0
Κωδικός προϊόντος : JYXBHMTM36YC4NTY6V0 ID : 42720
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 489 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Μεγάλη Περιοχή Κάλυψης
  • Δύο Μέθοδοι Εγκατάστασης
  • Εύκολη Τοποθέτηση
  • Πολλαπλές Επιλογές Μεγεθών
  • Ασφαλές και Άοσμο
  • Διαφανές Χρώμα
VEVOR Αυτοκόλλητη Μεμβράνη Προστασίας Χαλιού 36" x 200' JYXBHMTM36YC4NTY6V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Προστατευτική Μεμβράνη Χαλιού 36" x 200'
Αυτοκόλλητη Προστασία Χαλιού Αυτοκινήτου PE
Πεδίο Εφαρμογής
Μεγάλη Κάλυψη
Δύο Μέθοδοι Εγκατάστασης
Εύκολη Τοποθέτηση
Η τοποθέτηση της μεμβράνης είναι απλή και γρήγορη, εξοικονομώντας σας χρόνο και κόπο.
Πολλαπλές Επιλογές Μεγεθών
Διατίθεται σε διάφορα μεγέθη για να καλύψει τις ανάγκες σας.
Ασφαλής και Άοσμη
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Πάχος: 0.02'' / 0.05 mm
  • Μήκος: 200 ft / 60.96 m
  • Χρώμα: Διαφανές
  • Μοντέλο: TR-W300-50BP-20036
  • Υλικό: PE (Πολυαιθυλένιο)
  • Διαστάσεις Προϊόντος: φ4.21 x 36.22'' ±0.2'' / φ107 x 920 mm ±5mm