VEVOR VEVOR Βαρέως Τύπου Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 10" 6000N IP44 ZXXXZXQ10INCWHX80V9
Κωδικός προϊόντος : ZXXXZXQ10INCWHX80V9 ID : 47957
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 469 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Προστασία IP44
  • Υψηλής Ποιότητας & Ανθεκτικό
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Μέγιστο Φορτίο/Δύναμη Ενεργοποίησης: 6000N
  • Ταχύτητα Διαδρομής: 5mm/s
  • Υλικό Κατασκευής: Κράμα Αλουμινίου
VEVOR Βαρέως Τύπου Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 10" 6000N IP44 ZXXXZXQ10INCWHX80V9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 10In Βαρέως Τύπου 1320lbs/6000N 0.19"/s IP44 Προστασία
Ενεργοποιήστε την Αυτοματοποίηση σε Κάθε Βήμα
  • Υψηλής Ποιότητας & Ανθεκτικό: Κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου για μακροχρόνια χρήση.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Σχεδιασμένο για γρήγορη και απλή εγκατάσταση.
  • Συμβουλές: Βεβαιωθείτε ότι η τάση και το ρεύμα είναι κατάλληλα για την εφαρμογή σας.
  • Ευρείες Εφαρμογές: Ιδανικό για χρήση σε βιομηχανικές και οικιακές εφαρμογές.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Επίπεδο Θορύβου: ≤50dB
  • Αριθμός Μοντέλου: OK628-6000N
  • Ταχύτητα Διαδρομής: 0.19 ίντσες/δευτερόλεπτο / 5mm/δευτερόλεπτο
  • Ονομαστικό Ρεύμα: <8A>
  • Μήκος Διαδρομής: 10 ίντσες / 250 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 18.11 x 3.14 x 5.74 ίντσες / 460 x 80 x 146 mm