VEVOR VEVOR Βαρύ Καθαρό Φορτίο 120" x 105" Ρυθμιζόμενες Πόρπες & S-Γάντζοι HWGDWYMESHWF059VTV0
Κωδικός προϊόντος : HWGDWYMESHWF059VTV0 ID : 49829
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρή Ικανότητα Φορτίου
  • Ανθεκτικό στη Φθορά & Ανθεκτικό στις Καιρικές Συνθήκες
  • Ευέλικτη Ρύθμιση & Στερέωση
  • Προστασία Σφιχτού Πλέγματος
  • Εύκολη Εγκατάσταση & Χρήση
  • Εύκολη Οργάνωση & Αποθήκευση
VEVOR Βαρύ Καθαρό Φορτίο 120" x 105" Ρυθμιζόμενες Πόρπες & S-Γάντζοι HWGDWYMESHWF059VTV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Δίχτυ Φορτίου Βαρέως Τύπου 120 x 105
  • Ισχυρή Ικανότητα Φορτίου: Μέγιστη αντοχή εφελκυσμού 1500 lbs / 680 kg.
  • Ευέλικτη Ρύθμιση & Στερέωση: Ρυθμιζόμενοι ιμάντες από 13 έως 59 in / 330 έως 1500 mm.
  • Προστασία με Σφιχτό Πλέγμα: Μέγεθος οπής 6.5 x 6.5 in / 165 x 165 mm.
  • Εύκολη Εγκατάσταση & Χρήση: Περιλαμβάνει 16 ανοξείδωτους κρίκους D και S-γάντζους.
  • Εύκολη Οργάνωση & Αποθήκευση: Βάρος προϊόντος 20.5 lbs / 9.3 kg.
Διαστάσεις Προϊόντος: 121.7 x 106.3 x 0.4 in / 3090 x 2700 x 10 mm (Πλήρως Ανοιγμένο)