Κωδικός προϊόντος : JSGSWL24IN500FOIS001V0 ID : 92291
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 499 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Εύκολη στο κόψιμο
  • Διπλή επικάλυψη
  • 19-Gauge Προστασία
  • Δικτύωση 0,5 εκ. x 0,5 εκ.
  • Ανθεκτική κατασκευή
  • Πολλαπλές Χρήσεις
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Στερεή Συγκόλληση
Πριμοδότωση Επίστρωσης
Ακριβής Διαστάσεις
Κατασκευασμένο σύμφωνα με τα αυστηρά πρότυπα των Η.Π.Α. για αξιόπιστες διαστάσεις. Ελαχιστοποιώντας τα σφάλματα εγκατάστασης και εξασφαλίζοντας άψογες συνδέσεις φράχτη, το γαλβανισμένο ρολό μας ταιριάζει σε διάφορα εξωτερικά έργα. Μέγεθος: 24 in x 50 ft / 610 x 15240 mm.
Προστασία Μικρών Ζώων
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Φιλικό στην εκ των χεριών κοπή
  • Διπλή Επίστρωση
  • 19-Gauge Χάλυβα
  • Πλέγμα 0.5 in × 0.5 in
  • Ποιότητα Κατασκευής
  • Πολλαπλές Χρήσεις
Διάμετρος Σύρματος μετά την Επίστρωση: 19Ga / 1.06mm
Χρώμα: Μαύρο
Μοντέλο: WGFS25003
Βασική Διάμετρος Σύρματος: 0.65mm
Υλικό: Γαλβανισμένο σιδηροσύρματο + PVC
Επίστρωση: Γαλβανισμένο + Μαύρο βινύλιο
Κατασκευή: Συγκολλημένο και βινυλιωμένο
Πάχος PVC: ≥0.3mm (διπλής πλευράς)
Καθαρό Βάρος: 12.1 lbs / 5.47 kg
Μέγεθος Πλέγματος: 0.5in x 0.5in
Μέγεθος Προϊόντος: 24in x 50ft / 610 × 15240 mm