VEVOR VEVOR Διαχωριστικό Δωματίου 6FT Μονό Πανί για Γραφείο/Υπνοδωμάτιο Μπεζ BLFWFGQDMB71XCNBQV0
Κωδικός προϊόντος : BLFWFGQDMB71XCNBQV0 ID : 49097
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 519 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Πολυλειτουργικός Διαχωριστής Δωματίου
  • Αναβαθμισμένο Ύφασμα Οξφόρδης
  • Στιβαρό Μεταλλικό Πλαίσιο
  • Εύκολη Μετακίνηση & Αποθήκευση
  • Ελαφρύ & Φορητό
  • Πολυχρηστική Εφαρμογή
VEVOR Διαχωριστικό Δωματίου 6FT Μονό Πανί για Γραφείο/Υπνοδωμάτιο Μπεζ BLFWFGQDMB71XCNBQV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
  • Αναβαθμισμένο Ύφασμα Oxford: Ανθεκτικό και υψηλής ποιότητας ύφασμα για μακροχρόνια χρήση.
  • Στιβαρό Μεταλλικό Πλαίσιο: Κατασκευασμένο από σίδηρο για σταθερότητα και αντοχή.
  • Πολυχρηστική Εφαρμογή: Κατάλληλο για διάφορες χρήσεις και περιβάλλοντα.
Τύπος Κινητικότητας: Σταθερό
Πλάτος Μονής Πάνελ: 71 in / 1803.4 mm
Χρώμα: Μπεζ
Αριθμός Μοντέλου Προϊόντος: PFDMFGMS03
Διαστάσεις Προϊόντος: 71.3 x 71.5 x 19.7 in / 1810 x 1815 x 500 mm