VEVOR VEVOR Εκκινητής Μπαταρίας 6000A, Φορητός Ενισχυτής Ισχύος 12V, για Κινητήρες 10L Βενζίνης & Diesel με Φακό 3 Λειτουργιών και Καλώδιο Εκκίνησης YJDYQDX6000AMVPUI001V9
Κωδικός προϊόντος : YJDYQDX6000AMVPUI001V9 ID : 98833
Σύντομη περιγραφή
  • Ξεκινήστε Αμέσως Νεκρή Μπαταρία: Με κορυφαίο ρεύμα 6000A και μπαταρία λιθίου 26,800 mAh
  • Εύκολη εκκίνηση κινητήρων 10L βενζίνης ή 10L πετρελαίου
  • Ιδανικό για αυτοκίνητα, μοτοσικλέτες, φορτηγά, σκάφη και ακόμα και χλοοκοπτικές μηχανές
VEVOR Εκκινητής Μπαταρίας 6000A, Φορητός Ενισχυτής Ισχύος 12V, για Κινητήρες 10L Βενζίνης & Diesel με Φακό 3 Λειτουργιών και Καλώδιο Εκκίνησης YJDYQDX6000AMVPUI001V9
Γρήγορη Εκκίνηση Νεκρής Μπαταρίας: Εξοπλισμένος με κορυφή 6000A συνεχούς ρεύματος και μπαταρία λιθίου 26.800 mAh, αυτός ο εκκινητής δίνει εύκολα εκκίνηση σε κινητήρες βενζίνης ή ντίζελ 10L. Ιδανικό για αυτοκίνητα, μοτοσυκλέτες, φορτηγά, βάρκες και ακόμη και χλοοκοπτικές μηχανές.
3-σε-1 Πολυλειτουργικός Σχεδιασμός: Εκκίνηση νεκρών μπαταριών, φωτισμός και φόρτιση σε ένα.
Εύκολη Λειτουργία: Συμπαγής και φορητός, ανθεκτικός και στιβαρός.
Χωρητικότητα Μπαταρίας: 26.800 mAh (4 x 6.700 mAh Κυψέλες) / 99.16 Wh, Ισχύς Εξόδου: 18W, Ακροδέκτες Εκκίνησης: 10 AWG, Ισχύς Εισόδου: 10W, USB Έξοδος 1: 5V / 2.4A, Type-C Είσοδος: 5V / 2A, USB Έξοδος 2: 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A, Λειτουργικό Εύρος Θερμοκρασίας: -4°F έως 122°F / -20°C έως 50°C, Αριθμός Μοντέλου: strong6, Ρεύμα Εκκίνησης: 500A, Κορυφαίο Ρεύμα: 6000A.