VEVOR VEVOR Έξυπνος Φορτιστής Μπαταρίας, 25A, 6V/12V/24V, Συμβατός με Λιθίου LiFePO4 & Μολύβδου-Οξέος (Gel/AGM) TSLDQSCDQ25ANYGSW001V2
Κωδικός προϊόντος : TSLDQSCDQ25ANYGSW001V2 ID : 98827
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 715 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Έξυπνος φορτιστής μπαταρίας 25A
  • Υποστήριξη για μπαταρίες μολύβδου 6V/12V/24V (Υγρό/Gel/MF/CA/EFB/AGM/Ασβέστιο)
  • Υποστήριξη για μπαταρίες LiFePO4 12V/24V
  • Επαγγελματική Λειτουργία για μη-τυποποιημένες μπαταρίες
VEVOR Έξυπνος Φορτιστής Μπαταρίας, 25A, 6V/12V/24V, Συμβατός με Λιθίου LiFePO4 & Μολύβδου-Οξέος (Gel/AGM) TSLDQSCDQ25ANYGSW001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Έξυπνος Φορτιστής Μπαταρίας, 25A, 6V 12V 24V
Οθόνη LCD σε Πραγματικό Χρόνο
Πολλαπλές Προστασίες
Τέσσερις Έξυπνοι Λειτουργικοί Τρόποι Φόρτισης
  • Λειτουργία Φόρτισης: Με 7-στάδια έξυπνης τεχνολογίας φόρτισης.
  • Λειτουργία Συντήρησης: Για συντήρηση με χαμηλό ρεύμα.
  • Λειτουργία Αποθειάτωσης: Για αποκατάσταση παλαιών μπαταριών.
  • Λειτουργία Εξαναγκασμού: Για ενεργοποίηση μπαταριών κάτω από 1V.
Φορτιστής 25A
Υποστηρίζει μπαταρίες μόλυβδο-οξέος (Wet/Gel/MF/CA/EFB/AGM/Calcium) 6V/12V/24V και μπαταρίες LiFePO4 12V/24V. Μέγιστη εξόδου 25A με ρυθμιζόμενη τάση/ρεύμα και λειτουργία Expert για μη τυπικές μπαταρίες.