Κωδικός προϊόντος : HWDCJ4FT20MMXR42A001V0 ID : 81598
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 716 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
html
  • Ανυψωμένη Βάση: Ύψος 140 mm για βέλτιστη κυκλοφορία αέρα και αντοχή στην υγρασία.
  • Γρήγορη Συναρμολόγηση: Εύκολο στήσιμο και πρόσβαση χάρη σε φερμουάρ και γάντζους.
Δες περισσότερα για την εταιρεία
  • Υλικά Κατασκευής: Καμπυλωτός Σωλήνας από Χάλυβα Q195 με Μαύρη Βαφή σε Σκόνη
  • Βάση: Ανυψωμένη Βάση για Καλύτερο Αερισμό και Αντοχή στην Υγρασία
  • Προστασία Όλων των Εποχών: Αδιάβροχη και Ανθεκτική στη Σκουριά για Χρήση Όλο το Χρόνο
  • Πολυχρηστική: Ιδανική για Διάφορους Εξωτερικούς Χώρους
Χαρακτηριστικά:
  • Τύπος Σωλήνα: 20 mm Τετράγωνοι Σωλήνες με Κομμένες Στοές
  • Κύρια Υλικά: Χάλυβας Q195 + Ύφασμα Oxford 600D
  • Συνολικές Διαστάσεις Προϊόντος: 48.03 × 12.60 × 46.46 in / 1220 × 320 × 1180 mm