VEVOR VEVOR Ηλεκτρικό Αναδευτήρας Δράπανο 1200W 0-750RPM με Καλώδιο για Μείξη Υλικών FJZJBJAC1200E38E3001V2
Κωδικός προϊόντος : FJZJBJAC1200E38E3001V2 ID : 81158
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 816 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
html
  • Δυνατός Κινητήρας 1200W: Ιδανικός για βαριές εργασίες ανάμειξης και τρυπήματος, εξασφαλίζει ταχύτερη ολοκλήρωση εργασιών.
  • Περιστρεφόμενη Λαβή 360°: Προσφέρει άνεση και ευελιξία στη χρήση για μεγαλύτερη ακρίβεια.
  • Λαβή από Μαλακό Καουτσούκ: Εξασφαλίζει ασφαλές και άνετο κράτημα για παρατεταμένη εργασία.
  • Κλείδωμα Ενεργοποίησης: Ελαχιστοποιεί την κόπωση κατά τη διάρκεια παρατεταμένων χρήσεων.
VEVOR Ηλεκτρικό Αναδευτήρας Δράπανο 1200W 0-750RPM με Καλώδιο για Μείξη Υλικών FJZJBJAC1200E38E3001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html Μίξερ Δράπανο VEVOR 1200W 0-750RPM
Ενσύρματο Ηλεκτρικό Σετ Μίξερ Δράπανο για Διάφορα Υλικά
360° Περιστρεφόμενη Πίσω Λαβή
Μαλακή Λαβή Από Καουτσούκ
Διακόπτης Κλειδώματος
Γεωτρύπανο και Μίξερ σε Ένα Εργαλείο
Μεγάλο Καλώδιο Τροφοδοσίας
Δυνατότητα Περιστροφής προς Τα Εμπρός και Πίσω
Μέγεθος Τσοκ: 5/8", Ταχύτητα Εξόδου: 0–750 rpm, Διάμετρος Σύσφιξης: φ3–φ16 mm, Χωρίς Ρεύμα Φόρτωσης: 5.63A / 3.0A (US/EU), Αριθμός Μοντέλου Προϊόντος: 8516, Ονομαστική Ισχύς: 1200W, Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 15.6 x 19.3 x 5.1 in / 395 x 490 x 130 mm, Καθαρό Βάρος: 10.82 lbs / 4.91 kg
Μοτέρ 1200W: Με ένα ισχυρό μοτέρ 1200W, ρεύμα 3A, και ανθεκτικό μέταλλο τσοκ 5/8 ίντσας (15.89mm), αυτό το μίξερ δραπάνου αντιμετωπίζει βαριές εργασίες μίξης και γεώτρησης—βοηθώντας σας να ολοκληρώσετε περισσότερη δουλειά σε λιγότερο χρόνο με λιγότερες διακοπές.