VEVOR VEVOR Θερμαντήρας Μεταλλικού Δοχείου 5 Γαλ 250W με Θερμοστάτη TJRT5JL250WDHQ5OYV2
Κωδικός προϊόντος : TJRT5JL250WDHQ5OYV2 ID : 41793
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 759 Πόντους
  • Σχεδιασμός Σφιχτής Εφαρμογής
VEVOR Θερμαντήρας Μεταλλικού Δοχείου 5 Γαλ 250W με Θερμοστάτη TJRT5JL250WDHQ5OYV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Θερμαντήρας Μεταλλικού Δοχείου VEVOR 5 Γαλόνια 250W με Ρυθμιζόμενο Θερμοστάτη
Ανακαλύψτε τον θερμαντήρα μεταλλικού δοχείου VEVOR, ιδανικό για γρήγορη και ομοιόμορφη θέρμανση. Με ισχύ 250W και ρυθμιζόμενο θερμοστάτη, προσφέρει ευελιξία στη ρύθμιση της θερμοκρασίας από 0℉ έως 145℉ (-17.78°C έως 62.78°C).
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Γρήγορη και Ομοιόμορφη Θέρμανση: Εξασφαλίζει αποτελεσματική θέρμανση του περιεχομένου.
  • Ευαίσθητος Αισθητήρας Θερμοκρασίας: Παρέχει ακριβή έλεγχο της θερμοκρασίας.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Σχεδιασμένος για γρήγορη και απλή τοποθέτηση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικός για διάφορες χρήσεις σε βιομηχανικά και οικιακά περιβάλλοντα.
  • Σχεδιασμός Σφιχτής Εφαρμογής: Εξασφαλίζει άριστη επαφή με το δοχείο για καλύτερη απόδοση.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Εύρος Ρύθμισης Θερμοκρασίας: 0℉-145℉ / -17.78°C-62.78°C
  • Εύρος Λειτουργικής Θερμοκρασίας: -22℉-140℉ / -30°C-60°C
  • Μοντέλο: DHM-5-DT
  • Βάρος Προϊόντος: 3.42 lbs / 1.55 kg
  • Κατάλληλο Μέγεθος Δοχείου: 5 γαλόνια
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 42.72 x 12.20 x 1.85 in / 1085 x 310 x 47 mm