VEVOR VEVOR Ιατρικό Χαρτί Εξέτασης 18" x 225ft Λείος Ρόλος Κάλυψης JCZZGHZZJ18ILLPAC001V0
Κωδικός προϊόντος : JCZZGHZZJ18ILLPAC001V0 ID : 71744
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 469 Πόντους
  • Ανθεκτικό στο σχίσιμο
  • Λείο άγγιγμα
  • Πολυχρηστικό ιατρικό χαρτί τραπεζιού
  • Μίας χρήσης για ευκολία
VEVOR Ιατρικό Χαρτί Εξέτασης 18" x 225ft Λείος Ρόλος Κάλυψης JCZZGHZZJ18ILLPAC001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Ιατρικό Χαρτί Εξέτασης VEVOR Ιατρικό Χαρτί Εξέτασης 18" x 225ft
  • Αδιάβροχη Προστασία: Αποτρέψτε τις διαρροές και διατηρήστε την καθαριότητα.
  • Ανθεκτικό στο Σκίσιμο: Κατασκευασμένο για να αντέχει σε καθημερινή χρήση.
  • Λεία Αφή: Προσφέρει άνεση και ευχάριστη αίσθηση.
  • Πολυχρηστικότητα: Ιδανικό για κάθε ιατρικό τραπέζι.
  • Μιας Χρήσης για Ευκολία: Απλοποιήστε τη διαδικασία καθαρισμού.
Διαστάσεις: 225 ft / 68.58 m
Μοντέλο: JM4568
Επιφανειακή Επεξεργασία: Λεία
Ποσότητα (Ανά Πακέτο): 12 Ρολά
Διαστάσεις Προϊόντος: Φ2.6 x 18.0 in / Φ66 x 457 mm
Πλάτος: 18 in / 457.2 mm