VEVOR VEVOR Ισχυρή Αντλία Μακερατέρ για Υπόγειο Τουαλέτας και Νιπτήρα MTJZBXWG900WR927VV2
Κωδικός προϊόντος : MTJZBXWG900WR927VV2 ID : 68314
Άμεσα Διαθέσιμο
Σύντομη περιγραφή
html
  1. Ισχυρή Απόδοση
  2. Υψηλή Ικανότητα Ανύψωσης
  3. Προσαρμοστικότητα σε Ζεστό Νερό
  4. Πολλαπλή Εφαρμογή
  5. Πλήρη Αξεσουάρ
  6. Αντιμικροβιακή & Έλεγχος Οσμών
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Ισχυρή Αντλία Μακερατέρ για Υπόγειο Τουαλέτας και Νιπτήρα MTJZBXWG900WR927VV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Αντλία Μακερατέρ 900W 48 GPM Ροή 40 ft Ανύψωση για Τουαλέτα Υπόγειου Νιπτήρα
Ισχυρή Απόδοση
Ικανότητα Υψηλής Ανύψωσης
Προσαρμοστικότητα σε Ζεστό Νερό
Πολλαπλή Χρήση
Πλήρη Αξεσουάρ
Αντιμικροβιακή & Έλεγχος Οσμών
Μέγιστη Ανύψωση: 40 ft/12 m, Διάμετρος Εισόδου: 89 mm/40 mm/40 mm/40 mm, Διάμετρος Εξόδου: 40 mm, Αριθμός Μοντέλου: FLO900, Ονομαστική Ισχύς: 1.2 HP/900W, Διαστάσεις: 17.32 x 6.69 x 12.01 in/440 x 170 x 305 mm, Μέγιστη Ροή: 48 GPM/180 LPM, Καθαρό Βάρος: 16.53 lbs/7.5 kg