VEVOR VEVOR Κάγκελο Πισίνας 48x36" Ανοξείδωτο Ατσάλι 250LBS Ασημί Αντιδιαβρωτικό με Μπλε Κάλυμμα & Βίδες BXGYCFS3W48X36YC1V0
Κωδικός προϊόντος : BXGYCFS3W48X36YC1V0 ID : 40265
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Χειρολαβής Πισίνας VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Χειρολαβής Πισίνας VEVOR
  • Άνετο Κάλυμμα Νάιλον: Το μπλε κάλυμμα προσφέρει άνεση και προστασία από τη θερμότητα.
VEVOR Κάγκελο Πισίνας 48x36" Ανοξείδωτο Ατσάλι 250LBS Ασημί Αντιδιαβρωτικό με Μπλε Κάλυμμα & Βίδες BXGYCFS3W48X36YC1V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Κάγκελο Πισίνας 48x36" από Ανοξείδωτο Ατσάλι
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Άνετη Κάλυψη Νάιλον: Περιλαμβάνει μπλε κάλυμμα για άνετο και ασφαλές κράτημα.
  • Κατασκευή από Ανοξείδωτο Ατσάλι: Ανθεκτικό στη σκουριά και σχεδιασμένο για μακροχρόνια χρήση.
  • Πολλαπλές Εφαρμογές: Ιδανικό για οικιακές και δημόσιες πισίνες.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Δυνατότητα Φόρτωσης: 250 lbs/113 kg
  • Βάρος Προϊόντος: 18.5 lbs/8.4 kg
  • Πάχος Βάσης: 0.16"/4 mm
  • Υλικό: Ανοξείδωτο Ατσάλι 304
  • Διάμετρος Οπής: 0.37"/9.5 mm
  • Πάχος Σωλήνα: 0.08"/2 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 48 x 36"/121.9 x 91.5 cm
  • Διάμετρος Σωλήνα: 1.9"/4.83 cm