VEVOR VEVOR Καρότσι Παραλίας με Μεγάλες Ρόδες, 29.9" x 15.4" Φορτίο, 12" Αφρώδεις Ρόδες, 165LBS Φορτίο, Ρυθμιζόμενο Ύψος 27" έως 44.7" STTCXLHJ12INGSGCKV0
Κωδικός προϊόντος : STTCXLHJ12INGSGCKV0 ID : 65224
Σύντομη περιγραφή
  • Εύκολη Μεταφορά Πολλαπλών Αντικειμένων
  • Ομαλή Κινητικότητα
  • Ανθεκτικό στη Σκουριά και Ανθεκτικό
  • Σχεδιασμός Εξοικονόμησης Χώρου
  • Ασφαλής Μεταφορά
  • Πολλαπλές Χρήσεις
VEVOR Καρότσι Παραλίας με Μεγάλες Ρόδες, 29.9" x 15.4" Φορτίο, 12" Αφρώδεις Ρόδες, 165LBS Φορτίο, Ρυθμιζόμενο Ύψος 27" έως 44.7" STTCXLHJ12INGSGCKV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Καρότσι Παραλίας VEVOR Καρότσι Παραλίας με Μεγάλες Ρόδες για Άμμο
Διαστάσεις Καταστρώματος: 29.9" x 15.4"
Ρόδες Αφρού: 12"
Φορτίο: 165 λίβρες
Ρυθμιζόμενο Ύψος: 27" έως 44.7"