VEVOR VEVOR Κιτ Μετατροπής Ηλεκτρικού Ποδηλάτου 1000W 48V 26" Μπροστινός Τροχός LGDJTJ1000WHAQTLUV9
Κωδικός προϊόντος : LGDJTJ1000WHAQTLUV9 ID : 49695
Σύντομη περιγραφή
  • Ασυναγώνιστη Ταχύτητα και Ενθουσιασμός
  • Πολλαπλές Λειτουργίες Οδήγησης
  • Ανθεκτικός στις Καιρικές Συνθήκες Κινητήρας
  • Ανθεκτικός Τροχός
  • Αναβαθμισμένος Ελεγκτής για Ασφαλείς Διαδρομές
  • Οθόνη HD LCD
VEVOR Κιτ Μετατροπής Ηλεκτρικού Ποδηλάτου 1000W 48V 26" Μπροστινός Τροχός LGDJTJ1000WHAQTLUV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 1000W Κιτ Μετατροπής Ηλεκτρικού Ποδηλάτου 48V 26 Μπροστινός Τροχός E-Bike Hub Motor