VEVOR VEVOR Κιτ Ρελέ Φόρτισης 12V 140A Διπλής Μπαταρίας FDCDJDQTJ1000SUV7V9
Κωδικός προϊόντος : FDCDJDQTJ1000SUV7V9 ID : 41789
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 638 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Χειροκίνητη & Αυτόματη Διπλή Λειτουργία
  • Αναβαθμισμένη Οθόνη LED
  • Προστασία Υψηλής και Χαμηλής Τάσης
  • Κατάλληλο για Διπλά Συστήματα Μπαταριών
  • Εσωτερικό Σφραγισμένο με Σιλικόνη
  • Εγκατάσταση Χωρίς Άγχος
VEVOR Κιτ Ρελέ Φόρτισης 12V 140A Διπλής Μπαταρίας FDCDJDQTJ1000SUV7V9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Κιτ Ρελέ Φόρτισης με Ανίχνευση Τάσης 12V 140A
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Προστασία Υψηλής και Χαμηλής Τάσης: Διασφαλίζει την ασφάλεια των μπαταριών σας.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Σχεδιασμένο για άνετη και γρήγορη τοποθέτηση.
  • Σιλικονούχο Εσωτερικό: Προστατεύει από την υγρασία και τη σκόνη.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Τάση Έναρξης Φόρτισης: ≥12.3V
  • Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης: 140A (εντός 5 λεπτών)
  • Συνεχές Ρεύμα Φόρτισης: ≥100A
  • Σύστημα Τάσης Μπαταρίας: 12V
  • Διαστάσεις Ρελέ: 68 x 68 x 56 mm