VEVOR VEVOR Κοπτικό Plasma 60A με Ψηφιακή Οθόνη, Ρυθμιζόμενο PT/PA Χρόνο & Λειτουργία 2T/4T, 400V 3-Φάσεων (Διαστάσεις: 367 x 190 x 290 mm) DLZQGJJCS60AMRHB5001V8
Κωδικός προϊόντος : DLZQGJJCS60AMRHB5001V8 ID : 86225
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρή ικανότητα κοπής: Υποστηρίζει καθαρές κοπές μέχρι 18 mm, με μέγιστο πάχος κοπής 24mm.
  • Υψηλή Απόδοση: Προσφέρει μέγιστο ρεύμα εξόδου 60A με ισχυρή ικανότητα κοπής.
VEVOR Κοπτικό Plasma 60A με Ψηφιακή Οθόνη, Ρυθμιζόμενο PT/PA Χρόνο & Λειτουργία 2T/4T, 400V 3-Φάσεων (Διαστάσεις: 367 x 190 x 290 mm) DLZQGJJCS60AMRHB5001V8
Πλήρες Πακέτο
  • 1 x Κοπτικό Πλάσματος 400V τριφασικό
  • 1 x Σφιγκτήρας γείωσης
  • 1 x Ρυθμιστής αερόφιλτρου
  • 1 x Αερόσωλήνας (6.6 ft / 2 m)
  • 1 x Ταινία στεγανοποίησης PTFE
  • 4 x Σφιγκτήρες σωλήνα
Ψηφιακή Οθόνη
Έξυπνος Έλεγχος
Ισχυρή Κοπή
Το VEVOR 400V τριφασικό κοπτικό πλάσματος προσφέρει μέγιστη έξοδο ρεύματος 60A με ισχυρή ικανότητα κοπής. Υποστηρίζει καθαρές τομές μέχρι 18mm, με μέγιστο πάχος κοπής 24mm.
Χαρακτηριστικά:
  • Ικανότητα Καθαρής Τομής: 18mm
  • Εύρος Εξόδου Ρεύματος: 20 - 60A
  • Μέγιστη Ικανότητα Κοπής: 24mm
  • Λειτουργία 2T/4T: Ναι
  • Είσοδος Τάσης: 400V Τριφασική Τροφοδοσία
  • Ρυθμιζόμενος Χρόνος PT/PA: Ναι
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 14.4 x 7.5 x 11.4 ίντσες / 367 x 190 x 290 mm
  • Βάρος Προϊόντος: 19.2 lbs / 8.7 kg
  • Είσοδος Ρεύματος: 12A