VEVOR VEVOR Κουτί Αποθήκευσης Αλουμινίου 838x483x457mm με Κλειδαριά, Ασημί TCGJX33X19X1G70EW001V0
Κωδικός προϊόντος : TCGJX33X19X1G70EW001V0 ID : 98382
Σύντομη περιγραφή
  • Βαρέως Τύπου Κλειδαριά: Εξοπλισμένη με μοχλό κλειδώματος και κλειδιά για πρόσθετη ασφάλεια.
  • Εξαιρετικά Μεγάλη Χωρητικότητα: Με διαστάσεις 33 x 19 x 18 in / 838 x 483 x 457 mm, προσφέρει άφθονο χώρο για τα αντικείμενά σας.
VEVOR Κουτί Αποθήκευσης Αλουμινίου 838x483x457mm με Κλειδαριά, Ασημί TCGJX33X19X1G70EW001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ενισχυμένη Ασφάλεια
Εύκολη Πρόσβαση
Προστασία από τις Καιρικές Συνθήκες
Πείτε Αντίο στην Ακαταστασία
Το κουτί εργαλείων γλώσσας ρυμουλκού προσφέρει ευρύχωρο εσωτερικό 33" x 19" x 18", ιδανικό για αποθήκευση μπαταριών, εργαλείων και εξοπλισμού εξωτερικού χώρου. Όλα παραμένουν οργανωμένα. Τέλος στην αναζήτηση διάσπαρτου εξοπλισμού σε επείγουσες καταστάσεις.
Ανθεκτικό & Ελαφρύ
Λεπτομέρειες Προϊόντος
  • Μοντέλο: TB09-5
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 838 x 483 x 457 mm