VEVOR VEVOR Κόφτης Υφάσματος 5 Ταχυτήτων Ασύρματος Ηλεκτρικός Περιστροφικός WSQBJWS100MM2RAD1V2
Κωδικός προϊόντος : WSQBJWS100MM2RAD1V2 ID : 39698
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Κοπτικού Υφάσματος VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Κοπτικού Υφάσματος VEVOR
  • Ασφαλής και Ομαλή Κοπή: Ενσωματωμένο κλείδωμα ασφαλείας για προστασία κατά τη χρήση.
  • Πολυλειτουργική Κοπή: Ικανότητα κοπής μαλακών υφασμάτων έως 1.1" / 27 mm πάχος.
  • Επιπλέον Εφεδρική Μπαταρία: Περιλαμβάνει εφεδρική μπαταρία για συνεχή λειτουργία χωρίς διακοπές.
VEVOR Κόφτης Υφάσματος 5 Ταχυτήτων Ασύρματος Ηλεκτρικός Περιστροφικός WSQBJWS100MM2RAD1V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Κόφτης Υφασμάτων 5-Ταχυτήτων Ασύρματος Ηλεκτρικός Περιστροφικός Κόφτης Υφασμάτων
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Αιχμηρές Οκταγωνικές Λεπίδες: Κατασκευασμένες από κράμα χάλυβα για ανθεκτικότητα και ακρίβεια.
  • Ασφαλής και Ομαλή Κοπή: Εξοπλισμένος με κλείδωμα ασφαλείας για προστασία κατά τη χρήση.
  • Επιπλέον Μπαταρία: Περιλαμβάνει εφεδρική μπαταρία για συνεχή εργασία.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Διάμετρος Λεπίδας: 3.9" / 100 mm
  • Τάση Μπαταρίας: 14.8 V
  • Τύπος Μπαταρίας: Μπαταρία Λιθίου-Ιόντων
  • Χωρητικότητα Μπαταρίας: 2500 mAh
  • Μέγιστη Ταχύτητα Χωρίς Φορτίο: 800-1400 rpm, ±10%
  • Ρυθμίσεις Ταχύτητας: 5 Ταχύτητες
  • Ισχύς: 150 W
  • Βάρος Προϊόντος: 4.2 lbs / 1.9 kg
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 11.0" x 4.3" x 6.7" / 280 × 110 × 170 mm