VEVOR VEVOR Μαγνητικό Δράπανο 1450W Φορητό ZT-45H με Διάμετρο Διάτρησης 1.6 ίντσες CLZTJ2J40MMMO8WSCV2
Κωδικός προϊόντος : CLZTJ2J40MMMO8WSCV2 ID : 78925
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχύς: 1450W
  • Δύναμη μαγνήτη: 2810 lbf / 12500 N
  • Διάμετρος διάτρησης (κοπτικό τρυπάνι): Φ1.6 in / Φ40 mm
  • Διάμετρος διάτρησης (στριφτό τρυπάνι): Φ0.1-0.6 in / Φ3-16 mm
  • Μέγιστο βάθος διάτρησης (στριφτό τρυπάνι): 3.9 in / 100 mm
  • Τύπος πρόσφυσης: Weldon Shank
  • Ταχύτητα χωρίς φορτίο (προσθιοδρομός): 0-830 rpm
  • Ταχύτητα χωρίς φορτίο (οπισθοδρομός): 0-800 rpm
  • Μέγιστο βάθος διάτρησης (κοπτικό τρυπάνι): 2 in / 50 mm
  • Μέγιστη απόσταση διαδρομής: 8.7 in / 220 mm
  • Εύρος μεγέθους βρύσης: M3-M16
  • Καθαρό βάρος (συμπεριλαμβανομένων όλων των αξεσουάρ): 26.5 lb / 12 kg
  • Αριθμός μοντέλου: ZT-45H
    VEVOR Μαγνητικό Δράπανο 1450W Φορητό ZT-45H με Διάμετρο Διάτρησης 1.6 ίντσες CLZTJ2J40MMMO8WSCV2
    Δες περισσότερα για την εταιρεία
    html Μαγνητικό Δράπανο 1450W 2810 lbf Φορητό Mag Drill Press 1.6 in Διάμετρος Διάνοιξης Ισχυρή Απόδοση
    Πολυλειτουργική Ικανότητα Διάτρησης
    Με αυτό το εργαλείο, μπορείτε να διατρήσετε διάφορα υλικά χάρη στις πολλαπλές του δυνατότητες.
    Ρυθμιζόμενη Ταχύτητα 10 Επιπέδων
    Ακριβής Κλίμακα Βάθους
    Εξασφαλίστε ακριβείς διατρήσεις με την ευανάγνωστη κλίμακα βάθους.
    Ανθεκτικός Οδηγός Σιδηροτροχιάς
    Η αντοχή του οδηγού σιδηροτροχιάς εγγυάται σταθερότητα και ανθεκτικότητα στα έργα σας.
    Σταθερή Βάση
    Η σταθερή βάση εξασφαλίζει ότι το εργαλείο παραμένει στη θέση του κατά τη διάτρηση.
    • Μέγιστη Ισχύς Φορτίου: 1450W
    • Μοντέλο Είδους: ZT-45H