VEVOR VEVOR Μεγάλος Τροχός Άσκησης Γάτας 31.5" Μαύρος SLMPBJHSPP315IBR5V0
Κωδικός προϊόντος : SLMPBJHSPP315IBR5V0 ID : 71557
Άμεσα Διαθέσιμο
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 925 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Άνεση και Ασφάλεια Πρώτα
  • Ευρύχωρο Εσωτερικό για Ελευθερία
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Εύκολο Καθάρισμα και Αποθήκευση
  • Πολυχρηστικό και Άνετο
  • Κλείδωμα για Ηρεμία
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Μεγάλος Τροχός Άσκησης Γάτας 31.5" Μαύρος SLMPBJHSPP315IBR5V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Τροχός Άσκησης Γάτας VEVOR Τροχός Άσκησης Γάτας 31.5 ιντσών Άνεση και Ασφάλεια Πρώτα
Ευρύχωρο Εσωτερικό για Ελευθερία
Με ευρύχωρο εσωτερικό, η γάτα σας μπορεί να τρέχει ελεύθερα και να απολαμβάνει την άσκηση.
Εύκολη Εγκατάσταση
Η εγκατάσταση είναι απλή και γρήγορη, χωρίς καμία ταλαιπωρία.
Εύκολος Καθαρισμός και Αποθήκευση
Καθαρίζεται εύκολα και αποθηκεύεται χωρίς κόπο, εξοικονομώντας σας χρόνο και χώρο.
Πολυχρηστικός και Άνετος
Ο τροχός είναι ιδανικός για κάθε γάτα, προσφέροντας άνεση και ευελιξία.
Κλείδωμα για Ηρεμία
Διαθέτει κλείδωμα για να εξασφαλίσετε την ηρεμία σας όταν δεν χρησιμοποιείται.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Εξωτερική Διάμετρος: 31.5 ιντσών (800 mm)
  • Μέγεθος Βάσης: 13.39 x 31.1 ιντσών (340 x 795 mm)
  • Εσωτερική Διάμετρος: 29.13 ιντσών (740 mm)
  • Όριο Βάρους Γάτας: Έως 8.8 lbs
  • Αριθμός Μοντέλου: Small 80cm
  • Διαστάσεις: 31.5 x 13.39 x 33.46 ιντσών (800 x 340 x 850 mm)
  • Υλικό: PP
  • Βάρος: 15.87 lbs (7.2 kg)
  • Πλάτος Διαδρόμου: 10.24 ιντσών (260 mm)